CRCW251243K0FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251243K0FKEG Vishay /Dale
    CRCW251243K0FKEG Vishay /Dale
    CRCW251243K0FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251243K0FKEG is described as RES SMD 43K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.