CRCW251239K0FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251239K0FKEG Vishay /Dale
    CRCW251239K0FKEG Vishay /Dale
    CRCW251239K0FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251239K0FKEG is described as RES SMD 39K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.