CRCW251233R0FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251233R0FKEG Vishay /Dale
    CRCW251233R0FKEG Vishay /Dale
    CRCW251233R0FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251233R0FKEG is described as RES SMD 33 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE