CRCW251230R9FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251230R9FKEG Vishay /Dale
    CRCW251230R9FKEG Vishay /Dale
    CRCW251230R9FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251230R9FKEG is described as RES SMD 30.9 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE