CRCW251225R5FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251225R5FKEG Vishay /Dale
    CRCW251225R5FKEG Vishay /Dale
    CRCW251225R5FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251225R5FKEG is described as RES SMD 25.5 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE