CRCW25121R80FNEG Vishay /Dale
  • More about CRCW25121R80FNEG Vishay /Dale
    CRCW25121R80FNEG Vishay /Dale
    CRCW25121R80FNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW25121R80FNEG is described as RES SMD 1.8 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS