CRCW25121R60FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW25121R60FKEG Vishay /Dale
    CRCW25121R60FKEG Vishay /Dale
    CRCW25121R60FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW25121R60FKEG is described as RES SMD 1.6 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM