CRCW25121R30FNEG Vishay /Dale
  • More about CRCW25121R30FNEG Vishay /Dale
    CRCW25121R30FNEG Vishay /Dale
    CRCW25121R30FNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW25121R30FNEG is described as RES SMD 1.3 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.