CRCW25121R13FNEG Vishay /Dale
  • More about CRCW25121R13FNEG Vishay /Dale
    CRCW25121R13FNEG Vishay /Dale
    CRCW25121R13FNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW25121R13FNEG is described as RES SMD 1.13 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH