CRCW251219R1FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251219R1FKEG Vishay /Dale
    CRCW251219R1FKEG Vishay /Dale
    CRCW251219R1FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251219R1FKEG is described as RES SMD 19.1 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH