CRCW20108M20JNEF Vishay /Dale
  • More about CRCW20108M20JNEF Vishay /Dale
    CRCW20108M20JNEF Vishay /Dale
    CRCW20108M20JNEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW20108M20JNEF is described as RES SMD 8.2M OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM