CRCW20103R32FKEF Vishay /Dale
  • More about CRCW20103R32FKEF Vishay /Dale
    CRCW20103R32FKEF Vishay /Dale
    CRCW20103R32FKEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW20103R32FKEF is described as RES SMD 3.32 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK