CRCW20103R24FNEF Vishay /Dale
  • More about CRCW20103R24FNEF Vishay /Dale
    CRCW20103R24FNEF Vishay /Dale
    CRCW20103R24FNEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW20103R24FNEF is described as RES SMD 3.24 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS