CRCW20102R80FNEF Vishay /Dale
  • More about CRCW20102R80FNEF Vishay /Dale
    CRCW20102R80FNEF Vishay /Dale
    CRCW20102R80FNEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW20102R80FNEF is described as RES SMD 2.8 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE