CRCW20102R74FNEF Vishay /Dale
  • More about CRCW20102R74FNEF Vishay /Dale
    CRCW20102R74FNEF Vishay /Dale
    CRCW20102R74FNEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW20102R74FNEF is described as RES SMD 2.74 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH