CRCW20102R37FKEF Vishay /Dale
  • More about CRCW20102R37FKEF Vishay /Dale
    CRCW20102R37FKEF Vishay /Dale
    CRCW20102R37FKEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW20102R37FKEF is described as RES SMD 2.37 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM