CRCW201016R0FKEF Vishay /Dale
  • More about CRCW201016R0FKEF Vishay /Dale
    CRCW201016R0FKEF Vishay /Dale
    CRCW201016R0FKEF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW201016R0FKEF is described as RES SMD 16 OHM 1% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE