CRCW121080K6FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW121080K6FKEA Vishay /Dale
    CRCW121080K6FKEA Vishay /Dale
    CRCW121080K6FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW121080K6FKEA is described as RES SMD 80.6K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG