CRCW12107K68FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW12107K68FKEA Vishay /Dale
    CRCW12107K68FKEA Vishay /Dale
    CRCW12107K68FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12107K68FKEA is described as RES SMD 7.68K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F