CRCW121076K8FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW121076K8FKEA Vishay /Dale
    CRCW121076K8FKEA Vishay /Dale
    CRCW121076K8FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW121076K8FKEA is described as RES SMD 76.8K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT