CRCW121073K2FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW121073K2FKEA Vishay /Dale
    CRCW121073K2FKEA Vishay /Dale
    CRCW121073K2FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW121073K2FKEA is described as RES SMD 73.2K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"