CRCW12106R19FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW12106R19FKEA Vishay /Dale
    CRCW12106R19FKEA Vishay /Dale
    CRCW12106R19FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12106R19FKEA is described as RES SMD 6.19 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM