CRCW121068K0FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW121068K0FKEA Vishay /Dale
    CRCW121068K0FKEA Vishay /Dale
    CRCW121068K0FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW121068K0FKEA is described as RES SMD 68K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM