CRCW1210634RFKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW1210634RFKEA Vishay /Dale
    CRCW1210634RFKEA Vishay /Dale
    CRCW1210634RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1210634RFKEA is described as RES SMD 634 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE