CRCW1210510KJNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW1210510KJNTA Vishay /Dale
    CRCW1210510KJNTA Vishay /Dale
    CRCW1210510KJNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1210510KJNTA is described as RES SMD 510K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"