CRCW12103R30JNTA Vishay /Dale
  • More about CRCW12103R30JNTA Vishay /Dale
    CRCW12103R30JNTA Vishay /Dale
    CRCW12103R30JNTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12103R30JNTA is described as RES SMD 3.3 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM