CRCW12102R40FNEA Vishay /Dale
  • More about CRCW12102R40FNEA Vishay /Dale
    CRCW12102R40FNEA Vishay /Dale
    CRCW12102R40FNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12102R40FNEA is described as RES SMD 2.4 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE