CRCW12102K94FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW12102K94FKEA Vishay /Dale
    CRCW12102K94FKEA Vishay /Dale
    CRCW12102K94FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12102K94FKEA is described as RES SMD 2.94K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"