CRCW12102K37FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW12102K37FKTA Vishay /Dale
    CRCW12102K37FKTA Vishay /Dale
    CRCW12102K37FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12102K37FKTA is described as RES SMD 2.37K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK