CRCW1210270KFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW1210270KFKTA Vishay /Dale
    CRCW1210270KFKTA Vishay /Dale
    CRCW1210270KFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1210270KFKTA is described as RES SMD 270K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM