CRCW12101R50FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW12101R50FKEA Vishay /Dale
    CRCW12101R50FKEA Vishay /Dale
    CRCW12101R50FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12101R50FKEA is described as RES SMD 1.5 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"