CRCW12101R47FKEA Vishay /Dale
  • More about CRCW12101R47FKEA Vishay /Dale
    CRCW12101R47FKEA Vishay /Dale
    CRCW12101R47FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12101R47FKEA is described as RES SMD 1.47 OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM