CRCW12101K30FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW12101K30FKTA Vishay /Dale
    CRCW12101K30FKTA Vishay /Dale
    CRCW12101K30FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12101K30FKTA is described as RES SMD 1.3K OHM 1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A