CRCW120682R0FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW120682R0FKTA Vishay /Dale
    CRCW120682R0FKTA Vishay /Dale
    CRCW120682R0FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120682R0FKTA is described as RES SMD 82 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT