CRCW120682K0JNEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW120682K0JNEAHP Vishay /Dale
    CRCW120682K0JNEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120682K0JNEAHP is described as RES SMD 82K OHM 5% 3/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP