CRCW120676K8FKEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW120676K8FKEAHP Vishay /Dale
    CRCW120676K8FKEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120676K8FKEAHP is described as RES SMD 76.8K OHM 1% 3/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)