CRCW12064K99FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW12064K99FKTB Vishay /Dale
    CRCW12064K99FKTB Vishay /Dale
    CRCW12064K99FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12064K99FKTB is described as RES SMD 4.99K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"