CRCW12064K87FKEAC Vishay /Dale
  • More about CRCW12064K87FKEAC Vishay /Dale
    CRCW12064K87FKEAC Vishay /Dale
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"