CRCW120642R2FKTC Vishay /Dale
  • More about CRCW120642R2FKTC Vishay /Dale
    CRCW120642R2FKTC Vishay /Dale
    CRCW120642R2FKTC is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120642R2FKTC is described as RES SMD 42.2 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE