CRCW120642K2FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW120642K2FKTB Vishay /Dale
    CRCW120642K2FKTB Vishay /Dale
    CRCW120642K2FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120642K2FKTB is described as RES SMD 42.2K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM