CRCW1206422KFHEAP Vishay /Dale
  • More about CRCW1206422KFHEAP Vishay /Dale
    CRCW1206422KFHEAP Vishay /Dale
    CRCW1206422KFHEAP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1206422KFHEAP is described as RES SMD 422K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"