CRCW120638K3FKTB Vishay /Dale
  • More about CRCW120638K3FKTB Vishay /Dale
    CRCW120638K3FKTB Vishay /Dale
    CRCW120638K3FKTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120638K3FKTB is described as RES SMD 38.3K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM