CRCW12062M20FHEAP Vishay /Dale
  • More about CRCW12062M20FHEAP Vishay /Dale
    CRCW12062M20FHEAP Vishay /Dale
    CRCW12062M20FHEAP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12062M20FHEAP is described as RES SMD 2.2M OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE