CRCW12062K21DHEAP Vishay /Dale
  • More about CRCW12062K21DHEAP Vishay /Dale
    CRCW12062K21DHEAP Vishay /Dale
    CRCW12062K21DHEAP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12062K21DHEAP is described as RES SMD 2.21K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH