CRCW1206267RFKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW1206267RFKTA Vishay /Dale
    CRCW1206267RFKTA Vishay /Dale
    CRCW1206267RFKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1206267RFKTA is described as RES SMD 267 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK