CRCW120621K5FHEAP Vishay /Dale
  • More about CRCW120621K5FHEAP Vishay /Dale
    CRCW120621K5FHEAP Vishay /Dale
    CRCW120621K5FHEAP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120621K5FHEAP is described as RES SMD 21.5K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM