CRCW12061M20FKTA Vishay /Dale
  • More about CRCW12061M20FKTA Vishay /Dale
    CRCW12061M20FKTA Vishay /Dale
    CRCW12061M20FKTA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW12061M20FKTA is described as RES SMD 1.2M OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE