CRCW120615R0JNEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW120615R0JNEAHP Vishay /Dale
    CRCW120615R0JNEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW120615R0JNEAHP is described as RES SMD 15 OHM 5% 3/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS