CRCW1206130RJNEAHP Vishay /Dale
  • More about CRCW1206130RJNEAHP Vishay /Dale
    CRCW1206130RJNEAHP is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1206130RJNEAHP is described as RES SMD 130 OHM 5% 3/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK