CRCW1206120KJNTB Vishay /Dale
  • More about CRCW1206120KJNTB Vishay /Dale
    CRCW1206120KJNTB Vishay /Dale
    CRCW1206120KJNTB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW1206120KJNTB is described as RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM